Moi Drodzy, wpisu tego  nie planowałem, lecz Weekendowy start bloga dostarczył mi tylu emocji, że postanowiłem się z Wami nimi podzielić.

Start bloga nie był falstartem w ścisłym słowa tego znaczeniu, ponieważ wystartował o zaplanowanym czasie, lecz nie do końca w takiej odsłonie, jaka była zaplanowana. Tekst, który pojawił się na początku był niesformatowanym szkicem. Po prostu coś nie zadziałało. Byłem bezradny, gdyż nie potrafiłem tego zmienić. Na szczęście udało się skontaktować z administratorem i to dość szybko  skorygować. Pojawiło się jeszcze parę małych nieistotnych błędów, które udało się również szybko wyeliminować. Nie wszystko wygląda i funkcjonuje jak zaplanowane, ale mam nadzieję, że do oficjalnego startu, czyli 30 marca będzie wszystko już właściwie skonfigurowane.

Mimo zatem małego stresu, jaki pojawił się w dniu startu, satysfakcja nazajutrz z tego, że blog jest, że nie zniknął, że kilka osób już go odwiedziła była przeogromna. Niby coś niematerialnego w pewnym sensie wirtualnego w pewnym sensie osobistego a mimo to dostępnego dla wszystkich. Miejsce, w którym mam możliwość nie będąc dziennikarzem, pisarzem czy inną osobą publiczną powiedzieć całemu światu, co myślę i co czuję. Czyż nie jest to wspaniałe?

 

We wpisie, który planowałem, jako następny, miałem zamiar rozliczyć się z Nikolą Teslą, co obiecuje jeszcze uczynić. Tymczasem polecam zapoznać się z biografią tego niezwykle utalentowanego człowieka. W moich oczach kogoś, kto wywarł największy wpływ w dziejach ludzkości na stan techniki, jaki dotychczas osiągnęliśmy. Niektóre z jego wizji a nawet wynalazków, jeśli wierzyć plotkom w tajemniczy sposób zostały ukryte przed światem.  Tym razem pragnę mu  podziękować , za jego niezwykły wkład dla nauki, dzięki któremu pośrednio mam możliwość poprzez to medium dotrzeć do tak nieograniczonego grona odbiorców. Wujku Teslo już niegdyś, gdy stworzyłeś radio, odległości przestały mieć znaczenie, teraz dokonuje się coś, co niegdyś było twoją wizją.

 

Chciałbym bezpośrednio od wynalazcy przejść do mojego ukochanego radia, ściślej mówiąc do radiowej „Trojki", czyli programu trzeciego Polskiego Radia. Tak się składa, że jesteśmy rówieśnikami. Jestem zaledwie dwa dni starszy od  „Trojki", która uzyskała 1 kwietnia 1962 decyzją Biura Politycznego PZPR pełną samodzielność. Ja do tego potrzebowałem jeszcze wielu lat, ale od początku mojego istnienia wywierała ona olbrzymi wpływ na mój rozwój. Była moją ulubioną audycją oraz jak mi się  wydaje całego „trzepakowego pokolenia". Od nastolatków czy nawet dzieci począwszy poprzez młodzież również tą dorosłą, wykształconą i pracującą po ………….  nie da się tu zastosować jakiegoś ograniczenia wiekowego, słuchali ją praktycznie wszyscy. Ja słucham do tej pory i jest ona dla mnie nadal dominującym i ulubionym programem, mimo tak wielkiego wyboru, jaki w dzisiejszych czasach posiadamy na eterowych falach. Jestem przekonany, że wielu moich rówieśników jak i szeroka rzesza  „trzepakowego pokolenia" pozostała również wierna temu programowi i darzy go nadal tak olbrzymią sympatią.  Z tego powodu bardzo mi zależało na tym bym mógł umieścić bezpośrednio natrzepaku guziczek załączający  „Trójkę" Polskiego Radia. Udało się! Otrzymałem zgodę dyrekcji PR . Cieszę się bardzo, dziękując przy tej okazji Pani Emilii Iwanickiej z PR za pomoc, jak również dyrekcji za udzielenie zgody.

Guziczek ten zostanie jeszcze dzisiaj zainstalowany natrzepaku, ja zachęcam do jak najczęstszego korzystania z niego. Nie sądzę, aby  „Trójka" w tle mogła przeszkadzać Wam Moi Drodzy w lekturze bloga.

W  „takim tam to" , chciałbym podziękować wszystkim odwiedzającym natrzepakaku.eu za poświęconą uwagę i czas, jak również polubienia Fanpega na facebooku do czego nadal serdecznie zachęcam.

Zachęcam również  do czynnego udziału w życiu bloga poprzez dodawanie komentarzy.

Być może, co niektórych odstraszył  system Disqus, do którego konieczne jest logowanie.

Zapewniam to nic strasznego. Możecie zrobić to z łatwością na wiele sposobów wykorzystując ku temu już swój obecny profil z facebooka, twitera czy gogle id. Wystarczy, że sie raz zarejestrujecie  a będziecie mogli z tego korzystać również na wielu innych stronach korzystających z systemu Disqus.

Możecie jeśli macie ochotę kontaktować się ze mną bezpośrednio  poprzez e-mail : memel@natrzepaku.eu.  Jestem otwarty na wszelkie propozycje czy sugestie dotyczące szeroko pojętego tematu bloga natrzepaku.eu

Pozdrawiam Wszystkich Trzepakowym Hej ,

badźcie zdrowi i radośni jak niegdyś za beztroskich trzepakowych lat.

                                                                                   meMel 

 

 

 

Dyskutuj
natrzepaku przestrzegamy następujących zasad.: Panuje tu miła , sympatyczna i przyjazna atmosfera, wrogów oraz szpiegow z innych podwórek którzy nie posiadają identyfikacji typu facebook, Twitter,Disqus czy potwierdzony e-mail nie tolerujemy, w przypadku wulgarnych , hajterskich komentarzy natychmiast je usuwamy wysyłając autora na wietrzną banicję. Nie tolerujemy samoreklamy kosztem zamieszczonego komentarza odsyłającego do swego profilu czy strony internetowej.
Facebook - polub mnie
Radio Trójka
Wytrzepane